Aktualne inwestycje


Osiedle ,,Łąkowa Park” Koszyce Wielkie

Osiedle "ŁĄKOWA PARK"  zlokalizowane jest w Koszycach Wielkich przy ulicy Łąkowej ,na obrzeżach Tarnowa. Prezentujemy Państwu 32 komfortowe mieszkania o powierzchni, od 32m2 do 49m2, znajdujące się na zamkniętym osiedlu.

Prezentujemy Państwu 32 komfortowe mieszkania o powierzchni, od 32m2 do 49m2, znajdujące się na zamkniętym osiedlu.

Bliźniak Na Ćwiklińskiej

Oferujemy państwu na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy  przy ul. Ćwiklińskiej  w samym centrum dzielnicy Krzyż . W miejscu bardzo atrakcyjnym dla młodych ludzi , myślących o zakupie własnego domu lub jego budowie . Projekt na ul. Ćwiklińskiej wyróżnia się nowoczesną bryłą typu Stodoła,  jest zaprojektowany tak aby jego ułożenie było jak najbardziej praktyczne i przydatne w codziennym życiu . Powierzchnia użytkowa każdego z lokalu to 85m2, zlokalizowanych na dwóch piętrach.

OSIEDLE PISARZÓWKA - Bielsko - Biała / Kozy

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów firma Wilmar Inwestments rozpoczęła inwestycję w malowniczym regionie Polski u stóp Beskidu Małego i Śląskiego. Osiedle "Pisarzówka"  zlokalizowane jest w Kozach przy ulicy Spółdzielczej ,na obrzeżach Bielska - Białej. Na ogrodzonej działce o powierzchni niemal 38 arów powstanie 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Kompleks składa się z 12 komfortowych dwukondygnacyjnych lokali mieszkalnych  (parter + piętro) z garażem w bryle budynku, dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem i prywatnego ogródka

Apartamenty Żurawinowa

,, APARTAMENTY ŻURAWINOWA - zielona oaza w centrum Tarnowa" jest nowoczesnym zamkniętym osiedlem, składającym się z budynków w zabudowie jednorodzinnej (bliźniaczej), w którym znajduje się 16 nowoczesnych i przestronnych mieszkań.