Zrealizowane-inwestycje


Osiedle Park Leśny

OSIEDLE PARK LEŚNY– Tarnów Mościce – to projekt skierowany do osób prowadzących aktywny tryb życia, poszukujących połączenia funkcjonalności domu z bezpieczeństwem i życiem Osiedla. Mieszkania mają od 3 do 5 pokoi, a ich metraże mieszczą się w przedziale od 57 do 82 m2 – co jest doskonałą propozycją dla ludzi młodych, chcących zamieszkać w swoim pierwszym wymarzonym mieszkaniu, jak i dla rodzin z dziećmi, szanujących „własny kąt” swoich pociech. 

Osiedle Jeżynowe II etap

,,Osiedle Jeżynowe" jest nowoczesnym osiedlem domów jednorodzinnych , składające się z budynków w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa połowy bliźniaka to 96m2. Jest to miejsce idealnie nadające się dla osób ceniących sobie spokój , ciszę , zieleń oraz prywatność .

Bliźniak ul.Wiśniowa

Oferujemy państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem przy ul. Wiśniowej w dzielnicy Krzyż . W rejonie bardzo atrakcyjnym dla młodych ludzi , myślących o zakupie własnego domu lub jego budowie . Atutem naszego projektu jest cicha i spokojna okolica oraz duża działka . Inwestycja znajduje się pośród nowo wybudowanych domów .W pobliżu znajdują się szkoły , przedszkola , sklepy spożywcze , przystanki komunikacji miejskiej oraz bezpośredni dojazd do węzła autostradowego

Osiedle Jeżynowe I etap

"Osiedle Jeżynowe" jest nowoczesnym osiedlem domów jednorodzinnych , składające się z budynków w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa połowy bliźniaka to 93 m2. Jest to miejsce idealnie nadające się dla osób ceniących sobie spokój , ciszę , zieleń oraz prywatność.